LED SMD G4 MR11 2,5W 6000K 12V AC/DC 220LM RA80 30000H 120° GLASS -MR11283512CW

LED SMD G4 MR11 2,5W 6000K 12V AC/DC 220LM RA80 30000H 120° GLASS -MR11283512CW
1,98€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MR11283512CW
- EAN: 5208055015146
Περιγραφή
LED SMD G4 MR11 2,5W 6000K 12V AC/DC 220LM RA80 30000H 120° GLASS -MR11283512CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR11 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Ισχύς | 2,5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 220 lm |
















