LED SMD E27 R80 15W 4000K 230V AC 1280LM RA80 30000H 120° -R8015NW

LED SMD E27 R80 15W 4000K 230V AC 1280LM RA80 30000H 120° -R8015NW
4,22€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: R8015NW
- EAN: 5208055003334
Περιγραφή
LED SMD E27 R80 15W 4000K 230V AC 1280LM RA80 30000H 120° -R8015NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | R80 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1280 lm |
















