LED SMD E27 R80 10W 6000K 230V AC 880LM RA80 30000H 100° -R8010CW

LED SMD E27 R80 10W 6000K 230V AC 880LM RA80 30000H 100° -R8010CW
2,30€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: R8010CW
- EAN: 5208055062409
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
LED SMD E27 R80 10W 6000K 230V AC 880LM RA80 30000H 100° -R8010CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | R80 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 880 lm |
















