LED SMD E27 P129 39W 3000K 4150LM 230V AC RA80 40000H 220° IP65 -P12939WW

LED SMD E27 P129 39W 3000K 4150LM 230V AC RA80 40000H 220° IP65 -P12939WW
7,80€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: P12939WW
- EAN: 5208055041619
Περιγραφή
LED SMD E27 P129 39W 3000K 4150LM 230V AC RA80 40000H 220° IP65 -P12939WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P129 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 39 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4150 lm |
















