LED SMD E27 G45 5W RGB+CCT WIFI 230V AC 380LM RA80 30000H 180° -G45527WIFI

LED SMD E27 G45 5W RGB+CCT WIFI 230V AC 380LM RA80 30000H 180° -G45527WIFI
7,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G45527WIFI
- EAN: 5208055063109
Περιγραφή
LED SMD E27 G45 5W RGB+CCT WIFI 230V AC 380LM RA80 30000H 180° -G45527WIFI
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική- G45 |
| Χρώμα Φωτός | RGB |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 5 W |
| Ειδική Λειτουργία | WiFi |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 380 lm |

















