LED SMD E27-E40 P176 150W 6000K 15700LM 230V AC RA80 30000H 220° IP20 -P176150CW

LED SMD E27-E40 P176 150W 6000K 15700LM 230V AC RA80 30000H 220° IP20 -P176150CW
39,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: P176150CW
- EAN: 5208055041725
Περιγραφή
LED SMD E27-E40 P176 150W 6000K 15700LM 230V AC RA80 30000H 220° IP20 -P176150CW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P176 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 & E40 |
| Ισχύς | 150 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 15700 lm |
















