LED SMD E27-E40 P160 80W 4000K 7600LM 230V AC RA80 30000H 220° IP20 -P16080NW

LED SMD E27-E40 P160 80W 4000K 7600LM 230V AC RA80 30000H 220° IP20 -P16080NW
29,76€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: P16080NW
- EAN: 5208055041671
Περιγραφή
LED SMD E27-E40 P160 80W 4000K 7600LM 230V AC RA80 30000H 220° IP20 -P16080NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P160 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 & E40 |
| Ισχύς | 80 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 7600 lm |
















