LED SMD E14 R50 7W 4000K 230V AC 630LM RA80 30000H 120° -R507NW

LED SMD E14 R50 7W 4000K 230V AC 630LM RA80 30000H 120° -R507NW
2,11€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: R507NW
- EAN: 5208055000357
Περιγραφή
LED SMD E14 R50 7W 4000K 230V AC 630LM RA80 30000H 120° -R507NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | R50 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 7 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 630 lm |
















