LED SMD E14 G45 7W 4000K 230V AC 580LM RA80 30000H 180° -G45714NW

LED SMD E14 G45 7W 4000K 230V AC 580LM RA80 30000H 180° -G45714NW
1,43€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G45714NW
- EAN: 5208055039739
Περιγραφή
LED SMD E14 G45 7W 4000K 230V AC 580LM RA80 30000H 180° -G45714NW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική- G45 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 7 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 580 lm |

















