LED SMD E14 DIM G45 7W 3000K 230V AC 700LM RA80 30000H 230° -B147WWDIM

LED SMD E14 DIM G45 7W 3000K 230V AC 700LM RA80 30000H 230° -B147WWDIM
4,50€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: B147WWDIM
- EAN: 5208055086054
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
LED SMD E14 DIM G45 7W 3000K 230V AC 700LM RA80 30000H 230° -B147WWDIM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 7 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 700 lm |

















