LED SMD E14 C37 5W 4000K 42V AC 450LM RA80 30000H 230° -C375NW42AC

LED SMD E14 C37 5W 4000K 42V AC 450LM RA80 30000H 230° -C375NW42AC
3,35€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: C375NW42AC
- EAN: 5208055060672
Περιγραφή
LED SMD E14 C37 5W 4000K 42V AC 450LM RA80 30000H 230° -C375NW42AC
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Κεράκι |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 42V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 450 lm |

















