LED SMD E14 1W BLUE 230V AC 140LM RA80 30000H 360° CERAMIC -E1428351B

LED SMD E14 1W BLUE 230V AC 140LM RA80 30000H 360° CERAMIC -E1428351B
1,86€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: E1428351B
- EAN: 5208055041305
Περιγραφή
LED SMD E14 1W BLUE 230V AC 140LM RA80 30000H 360° CERAMIC -E1428351B
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Χρώμα Φωτός | Μπλε |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 1 W |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |
















