LED SMD BA15D 4W 3000K 230V AC 350LM RA80 30000H 360° CERAMIC -BA15D28354WW

LED SMD BA15D 4W 3000K 230V AC 350LM RA80 30000H 360° CERAMIC -BA15D28354WW
1,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BA15D28354WW
- EAN: 5208055091409
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
LED SMD BA15D 4W 3000K 230V AC 350LM RA80 30000H 360° CERAMIC -BA15D28354WW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | BA15D |
| Ισχύς | 4 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |
















