LED SMD AR111 GU10 15W 4000K 1350LM 230V AC RA80 30000H 45° -ARGU1015SNW

LED SMD AR111 GU10 15W 4000K 1350LM 230V AC RA80 30000H 45° -ARGU1015SNW
6,30€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ARGU1015SNW
- EAN: 5208055051526
Περιγραφή
LED SMD AR111 GU10 15W 4000K 1350LM 230V AC RA80 30000H 45° -ARGU1015SNW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 45° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | AR111 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1350 lm |
















