LED SMD AR111 G53 15W 3000K 1300LM 12V AC-DC RA80 30000H 45° -AR11115SWW

LED SMD AR111 G53 15W 3000K 1300LM 12V AC-DC RA80 30000H 45° -AR11115SWW
7,80€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: AR11115SWW
- EAN: 5208055051656
Περιγραφή
LED SMD AR111 G53 15W 3000K 1300LM 12V AC-DC RA80 30000H 45° -AR11115SWW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 45° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | AR111 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G53 |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1300 lm |
















