LED SLIM PANEL WHITE ROUND REC. 48W 6500K 3800Lm Φ600 230V Ra80 -PLATO4865RW

LED SLIM PANEL WHITE ROUND REC. 48W 6500K 3800Lm Φ600 230V Ra80 -PLATO4865RW
9,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PLATO4865RW
- EAN: 5208055042661
Περιγραφή
LED SLIM PANEL WHITE ROUND REC. 48W 6500K 3800Lm Φ600 230V Ra80 -PLATO4865RW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | PLATO |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 48 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3800 lm |












