LED Προβολέας 20W Ψυχρού Λευκού Φωτός IP66 Q2060W






LED Προβολέας 20W Ψυχρού Λευκού Φωτός IP66 Q2060W
5,83€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: Q2060W
- EAN: 5208055040421
Περιγραφή
Ενισχύστε τον φωτισμό του εξωτερικού σας χώρου με τον προβολέα LED Q2060W. Προσφέρει ψυχρό λευκό φως (6000K) με φωτεινή ροή 1.760 lumens και γωνία δέσμης 110°, εξασφαλίζοντας ευρεία κάλυψη. Κατασκευασμένος από χυτό αλουμίνιο για ιδανική απαγωγή της θερμότητας και διαφανές πυρίμαχο γυαλί, διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra>80. Λειτουργεί σε τάση 230V AC και έχει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες. Με δείκτη προστασίας IP66, είναι ανθεκτικός σε σκόνη και νερό, καθιστώντας τον ιδανικό για εξωτερικές εφαρμογές.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | Q |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1760 lm |














