LED MODULE WISP 10W COB EPISTAR LED 6400K 850LM 33° Φ50 RA82 25000H -WISP1064

LED MODULE WISP 10W COB EPISTAR LED 6400K 850LM 33° Φ50 RA82 25000H -WISP1064
16,12€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: WISP1064
Περιγραφή
LED MODULE WISP 10W COB EPISTAR LED 6400K 850LM 33° Φ50 RA82 25000H -WISP1064
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 33° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | COB |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Module |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Ισχύς | 10 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6400K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥82 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 644 lm |




















