LED MODULE UFI 15W COB EPISTAR LED 4000K 1200LM 230V AC 10-60° 25000H -UFI1540

LED MODULE UFI 15W COB EPISTAR LED 4000K 1200LM 230V AC 10-60° 25000H -UFI1540
24,80€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: UFI1540
Περιγραφή
LED MODULE UFI 15W COB EPISTAR LED 4000K 1200LM 230V AC 10-60° 25000H -UFI1540
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 10°-60° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | COB |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Module |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | AR111 Type |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥82 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1200 lm |



















