LED LUMINAIRE 70W 1562mm 6500K 7000Lm IP66 230VAC PF>0.9 Ra80 -TETE7065






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TETE7065
- EAN: 5208055089567
Περιγραφή
Το φωτιστικό LED TETE7065 είναι μια ισχυρή και αξιόπιστη λύση φωτισμού, ιδανική για βιομηχανικές, επαγγελματικές ή εξωτερικές εφαρμογές όπου απαιτείται μέγιστη φωτεινότητα και ανθεκτικότητα. Με ισχύ 70W και φωτεινή ροή 7000 lumen, παρέχει ψυχρό λευκό φως (6500K), που ενισχύει την ορατότητα και την απόδοση σε χώρους όπως αποθήκες, εργοστάσια, συνεργεία ή γκαράζ. Διαθέτει υψηλό δείκτη προστασίας IP66, καθιστώντας το πλήρως ανθεκτικό σε σκόνη και νερό, ενώ η γωνία δέσμης 120° εξασφαλίζει ευρεία και ομοιόμορφη κάλυψη φωτισμού. Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης Ra≥80 προσφέρει φυσική απεικόνιση χρωμάτων, ενώ η χρήση SMD LED chip εγγυάται απόδοση και διάρκεια. Το φωτιστικό λειτουργεί στα 230V AC, δεν είναι dimmable, ανήκει στην ενεργειακή κλάση E, και προσφέρει διάρκεια ζωής 30.000 ωρών. Η 2ετής εγγύηση επιβεβαιώνει την ποιότητά του. Ανήκει στην οικογένεια TETE, γνωστή για τα φωτιστικά υψηλής απόδοσης που καλύπτουν με αξιοπιστία τις ανάγκες του επαγγελματικού φωτισμού.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | TETE |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ισχύς | 70 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 7000 lm |













