LED ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 20W 4000K 2300Lm 40° IP44 230V AC Ra80 Φ107*70MM 5YRS -DOL2040






LED ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 20W 4000K 2300Lm 40° IP44 230V AC Ra80 Φ107*70MM 5YRS -DOL2040
21,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DOL2040
- EAN: 5208055104062
Περιγραφή
LED ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ 20W 4000K 2300Lm 40° IP44 230V AC Ra80 Φ107*70MM 5YRS -DOL2040
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 40° |
| Οικογένεια | DOL |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2300 lm |













