LED HP E27 DIM PAR38 18W 6500K 1150LM 230V AC RA80 30000H 60° -PAR38-18CWDIM

LED HP E27 DIM PAR38 18W 6500K 1150LM 230V AC RA80 30000H 60° -PAR38-18CWDIM
8,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PAR38-18CWDIM
Περιγραφή
LED HP E27 DIM PAR38 18W 6500K 1150LM 230V AC RA80 30000H 60° -PAR38-18CWDIM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | HP |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | PAR38 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 18 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1150 lm |
















