LED FILAMENT E27 DIM TERA 6W 2700K 230V AC 690LM RA80 30000H 360° -TERA6WWDIM

LED FILAMENT E27 DIM TERA 6W 2700K 230V AC 690LM RA80 30000H 360° -TERA6WWDIM
8,68€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: TERA6WWDIM
- EAN: 5208055007936
Περιγραφή
LED FILAMENT E27 DIM TERA 6W 2700K 230V AC 690LM RA80 30000H 360° -TERA6WWDIM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Decor |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 6 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 690 lm |

















