LED FILAMENT E14 C35 3W AMBER 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 300° -DECO3SWWAM

LED FILAMENT E14 C35 3W AMBER 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 300° -DECO3SWWAM
1,90€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DECO3SWWAM
- EAN: 5208055001408
Περιγραφή
LED FILAMENT E14 C35 3W AMBER 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 300° -DECO3SWWAM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Κεράκι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Ισχύς | 3 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Μελί |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |

















