LED FILAMENT B22 A60 8W 6500K 230V AC 915LM RA80 30000H 360° -VINTA8CW22

LED FILAMENT B22 A60 8W 6500K 230V AC 915LM RA80 30000H 360° -VINTA8CW22
2,73€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: VINTA8CW22
- EAN: 5208055008407
Περιγραφή
LED FILAMENT B22 A60 8W 6500K 230V AC 915LM RA80 30000H 360° -VINTA8CW22
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Ισχύς | 8 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 915 lm |















