LED ΕΠΑΝ/ΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ 3W 300LM 6500K IP44 Li-on 500mAh ,TYPE-C USB -KOF365

LED ΕΠΑΝ/ΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ 3W 300LM 6500K IP44 Li-on 500mAh ,TYPE-C USB -KOF365
4,30€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: KOF365
- EAN: 5208055100927
Περιγραφή
LED ΕΠΑΝ/ΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ 3W 300LM 6500K IP44 Li-on 500mAh ,TYPE-C USB -KOF365
| Default | |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-on |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας (Ah) | 0,5 Ah |
| Ισχύς | 3 W |
| Λειτουργίες Φωτισμού | Short Press 80% - 30% - Flash // Long Press 100% |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 3-6 Ώρες |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 7000K |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 300 lm |














