LED COB STRIP 24V DC 8W/M 4000K 1000LM/M IP20 8mm Ra90 320LEDS/M 3M REEL 3YRS -3MKITCNW

LED COB STRIP 24V DC 8W/M 4000K 1000LM/M IP20 8mm Ra90 320LEDS/M 3M REEL 3YRS -3MKITCNW
20,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 3MKITCNW
Περιγραφή
LED COB STRIP 24V DC 8W/M 4000K 1000LM/M IP20 8mm Ra90 320LEDS/M 3M REEL 3YRS -3MKITCNW
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 8 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Πλάτος Λεντοταινίας | 8mm |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm |














