LED COB DIM AR111 G53 15W 2700K 230V AC 900LM RA90 30000H 20° -AR111-15WWDIM

LED COB DIM AR111 G53 15W 2700K 230V AC 900LM RA90 30000H 20° -AR111-15WWDIM
23,50€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: AR111-15WWDIM
- EAN: 5208055048038
Περιγραφή
LED COB DIM AR111 G53 15W 2700K 230V AC 900LM RA90 30000H 20° -AR111-15WWDIM
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 20° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | COB |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | AR111 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G53 |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 900 lm |

















