LED A60 B22 230V 14W 4.000K 270° 1180Lm Ra80 DUO PACK -B2214NWP

LED A60 B22 230V 14W 4.000K 270° 1180Lm Ra80 DUO PACK -B2214NWP
2,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: B2214NWP
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
LED A60 B22 230V 14W 4.000K 270° 1180Lm Ra80 DUO PACK -B2214NWP
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Ισχύς | 14 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1180 lm |



















