Λαμπτήρας LED G9 5W 6000K 440lm Ντιμαριζόμενος G928355CWDIM

Λαμπτήρας LED G9 5W 6000K 440lm Ντιμαριζόμενος G928355CWDIM
2,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G928355CWDIM
- EAN: 5208055047529
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Ο G928355CWDIM είναι ένας ντιμαριζόμενος LED λαμπτήρας τύπου G9, με ισχύ 5W και θερμοκρασία χρώματος 6000K (ψυχρό λευκό). Λειτουργεί σε τάση 230V AC, προσφέροντας φωτεινότητα 440 lumen. Η διάρκεια ζωής του ανέρχεται σε 30.000 ώρες, ενώ η γωνία θέασης του φωτός είναι 360°
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 440 lm |






















