Λαμπτήρας LED G9 5W 4000K 420lm Ντιμαριζόμενος G928355NWDIM

Λαμπτήρας LED G9 5W 4000K 420lm Ντιμαριζόμενος G928355NWDIM
2,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G928355NWDIM
- EAN: 5208055041343
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Ο G928355NWDIM είναι ένας ντιμαριζόμενος LED λαμπτήρας τύπου G9, με ισχύ 5W και θερμοκρασία χρώματος 4000K (ουδέτερο λευκό). Λειτουργεί σε τάση 230V AC, προσφέροντας φωτεινότητα 420 lumen. Η διάρκεια ζωής του ανέρχεται σε 30.000 ώρες, ενώ η γωνία θέασης του φωτός είναι 360°
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 420 lm |






















