Λαμπτήρας LED G9 3W 3000K 200lm Dimmable G928353WWDIM

Λαμπτήρας LED G9 3W 3000K 200lm Dimmable G928353WWDIM
1,98€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G928353WWDIM
- EAN: 5208055047499
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G9 3W 3000K 200lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G9, προσφέρει θερμό λευκό φως 3000K και δυνατότητα ρύθμισης φωτεινότητας, επιτρέποντάς σας να προσαρμόσετε την ένταση του φωτός σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Ναι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 3 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |






















