Λαμπτήρας LED G9 11W 3000K 900lm G9283511WW

Λαμπτήρας LED G9 11W 3000K 900lm G9283511WW
2,96€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G9283511WW
- EAN: 5208055062669
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G9 11W 3000K 900lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G9, προσφέρει θερμό λευκό φως 3000K και εξοικονόμηση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G9 |
| Ισχύς | 11 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 900 lm |






















