Λαμπτήρας LED G4 2,5W 6000K 220lm G4283512CW

Λαμπτήρας LED G4 2,5W 6000K 220lm G4283512CW
2,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G4283512CW
- EAN: 5208055065752
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G4 2,5W 6000K 220lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G4, προσφέρει ψυχρό λευκό φως 6000K και εξοικονόμηση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Ισχύς | 2,5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 220 lm |






















