Λαμπτήρας LED G4 2,5W 4000K 210lm G4283512NW

Λαμπτήρας LED G4 2,5W 4000K 210lm G4283512NW
2,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: G4283512NW
- EAN: 5208055065745
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
Αναβαθμίστε τον φωτισμό σας με τον λαμπτήρα LED G4 2,5W 4000K 210lm. Ιδανικός για εφαρμογές με υποδοχή G4, προσφέρει ουδέτερο λευκό φως 4000K και εξοικονόμηση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Ισχύς | 2,5 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 210 lm |






















