ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 33W CCT 3000LM HARMONY ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ IP20 D42XH120CM -BR97LEDP40BKCCT




ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 33W CCT 3000LM HARMONY ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ IP20 D42XH120CM -BR97LEDP40BKCCT
113,94€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BR97LEDP40BKCCT
- EAN: 5208055105267
Περιγραφή
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 33W CCT 3000LM HARMONY ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ IP20 D42XH120CM -BR97LEDP40BKCCT
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | HARMONY |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ισχύς | 33 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3000 lm |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |














