Ηλιακός Προβολέας LED 200W 6000K SV20060






Ηλιακός Προβολέας LED 200W 6000K SV20060
108,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: SV20060
- EAN: 5208055047567
Περιγραφή
Ο ηλιακός προβολέας LED SV20060 διαθέτει ενσωματωμένο φωτοβολταϊκό πάνελ και μπαταρία LiFePO4 3,2V/30Ah, παρέχοντας αυτονομία 2-3 ημέρες. Η προστασία IP66 εξασφαλίζει αντοχή στις καιρικές συνθήκες, ενώ η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες. Η ενσωματωμένη λειτουργία αισθητήρα ημέρας-νύχτας επιτρέπει αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση του φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | SVIDE |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ισχύς | 200 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 5-8 Ώρες |
| Αυτονομία/ Εφεδρεία | 2-3 ημέρες |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Μέρας- Νύχτας |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C- +50°C |
| Εγγύηση | 2 χρόνια (φωτιστικό)- 1 χρόνος (μπαταρία) |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | Λειτουργεί με ΦΒ πάνελ |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=70 |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3,2V/30Ah LiFePO4 |






















