Σποτ Ράγας LED LISOR2040G4






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LISOR2040G4
- EAN: 5208055091010
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED LISOR2040G4 είναι μια σύγχρονη και αποδοτική λύση φωτισμού, κατάλληλη για επαγγελματικούς, εκθεσιακούς και εμπορικούς χώρους που διαθέτουν σύστημα ράγας 3 φάσεων. Με σώμα από αλουμίνιο σε γκρι απόχρωση, προσφέρει αντοχή, κομψότητα και διακριτική παρουσία στον χώρο. Διαθέτει ισχύ 20W και φωτεινή ροή 2100 lumen, αποδίδοντας ουδέτερο λευκό φως (4000K) που προσφέρει καθαρότητα και άνεση στην οπτική εμπειρία, ιδανικό για περιβάλλοντα όπου απαιτείται φυσική απεικόνιση χρωμάτων. Η δέσμη φωτισμού 34° επιτρέπει στοχευμένη προβολή, ιδανική για βιτρίνες, προϊόντα ή σημεία ενδιαφέροντος. Ενσωματώνει LED chip τεχνολογίας COB για σταθερό και αποδοτικό φωτισμό με χαμηλή κατανάλωση. Λειτουργεί σε τάση 230V AC, διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra=80, προστασία IP20 για εσωτερική χρήση και διάρκεια ζωής 30.000 ωρών. Κατατάσσεται στην ενεργειακή κλάση E και προσφέρει ηλεκτρική προστασία Κλάσης Ι. Συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 34° |
| Παροχή Ρεύματος | 3 Φάσεις |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2100 lm |
















