Σποτ Ράγας LED LISOR2040G2




- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LISOR2040G2
- EAN: 5208055091003
Περιγραφή
Το σποτ ράγας LED LISOR2040G2 προσφέρει αποδοτικό και φυσικό φωτισμό σε ένα κομψό γκρι σώμα, ιδανικό για εμπορικούς, εκθεσιακούς ή επαγγελματικούς χώρους που απαιτούν διακριτικό σχεδιασμό και υψηλή φωτεινότητα. Με ισχύ 20W και φωτεινή ροή 2100 lumen, αποδίδει ουδέτερο λευκό φως θερμοκρασίας 4000K, προσφέροντας καθαρή και άνετη ατμόσφαιρα. Η γωνία δέσμης 34° επιτρέπει στοχευμένο φωτισμό, κατάλληλο για ανάδειξη προϊόντων ή σημείων ενδιαφέροντος. Το φωτιστικό διαθέτει σώμα από ανθεκτικό αλουμίνιο σε γκρι χρώμα και ενσωματώνει LED chip τεχνολογίας COB, προσφέροντας σταθερή απόδοση, χαμηλή κατανάλωση και μεγάλη διάρκεια ζωής. Τοποθετείται σε ράγα 1 φάσης και λειτουργεί με τάση 230V AC. Διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra=80, διάρκεια ζωής 30.000 ωρών, προστασία IP20 για εσωτερικούς χώρους και ηλεκτρική προστασία Κλάσης Ι. Η ενεργειακή του κλάση είναι E και συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 34° |
| Παροχή Ρεύματος | 1 Φάση |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2100 lm |















