Φωτιστικό Οροφής LED 20W 3000K Λευκό DARIA2030W






Φωτιστικό Οροφής LED 20W 3000K Λευκό DARIA2030W
11,16€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: DARIA2030W
- EAN: 5208055072279
Περιγραφή
Το φωτιστικό οροφής LED DARIA2030W είναι ιδανικό για φωτισμό εσωτερικών χώρων. Με ενσωματωμένο LED 20W, παρέχει θερμό λευκό φως 3000K, δημιουργώντας μια ζεστή και ευχάριστη ατμόσφαιρα. Η κατασκευή του από πολυκαρμπονικό (PC) υλικό εξασφαλίζει ανθεκτικότητα, ενώ ο βαθμός στεγανότητας IP65 το καθιστά ανθεκτικό σε νερό και σκόνη και η γωνία δέσμης 110° προσφέρει ευρύ φωτισμό. Το καλώδιο του έχει μήκος 30 εκατοστά, προσφέροντας ευχέρεια στην εγκατάσταση. Επιπλέον, η διάρκεια ζωής του είναι 30.000 ώρες, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια και αξιόπιστη λειτουργία. Ο δείκτης αντοχής σε κρούση είναι IK08, προσφέροντας επιπλέον προστασία από χτυπήματα.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 110° |
| Οικογένεια | DARIA |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 20 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1700 lm |




















