Φωτιστικό Δαπέδου Κήπου LG0510G-620






Φωτιστικό Δαπέδου Κήπου LG0510G-620
37,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG0510G-620
- EAN: 5208055061334
Περιγραφή
Το Φωτιστικό Δαπέδου Κήπου LED 6W είναι ιδανικό για τον φωτισμό εξωτερικών χώρων όπως κήποι, πεζοδρόμια και αυλές. Ενσωματώνει LED 6W που εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K με φωτεινότητα 400 lumens και γωνία δέσμης 100°, προσφέροντας ευχάριστο και διάχυτο φωτισμό. Η τάση λειτουργίας του είναι 230V AC, ενώ το σκούρο γκρι χρώμα του και η κατασκευή από χυτό αλουμίνιο με πολυκαρβονικό κάλυμμα εξασφαλίζουν ανθεκτικότητα και κομψότητα. Με δείκτη στεγανότητας IP54, είναι ανθεκτικό σε νερό και σκόνη, ενώ η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια και αξιόπιστη λειτουργία
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Οικογένεια | SIMORE |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | COB |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 400 lm |



















