ΣΦΑΙΡΙΚΗ 15W E27 ΔΙΑΦΑΝΗΣ -038027015

ΣΦΑΙΡΙΚΗ 15W E27 ΔΙΑΦΑΝΗΣ -038027015
0,40€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 038027015
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
ΣΦΑΙΡΙΚΗ 15W E27 ΔΙΑΦΑΝΗΣ -038027015
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική- G45 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 15 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 100 lm |












