FLEXIBLE W SQUARE LED SLIM PANEL 9W 4000K 710Lm 230V Φ50-100 120° Ra80 -FLEXI940SW






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI940SW
- EAN: 5208055014323
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI940SW από τη σειρά FLEXI είναι η ιδανική επιλογή για φωτισμό υψηλής απόδοσης και φυσικής χρωματικής απόδοσης, με ισχύ 9W και θερμοκρασία χρώματος 4000K (Ουδέτερο Λευκό). Προσφέρει φωτεινότητα 710Lm, ιδανικό για εφαρμογές σε εσωτερικούς χώρους όπου απαιτείται καθαρό και φυσικό φως. Αυτό το φωτιστικό έχει χωνευτή εγκατάσταση, πράγμα που το καθιστά εξαιρετικά διακριτικό και ιδανικό για χρήση σε σύγχρονους χώρους, όπως γραφεία, κουζίνες ή εμπορικούς χώρους. Η κατασκευή του από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC) εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και μακροχρόνια απόδοση, ενώ η IP20 προστασία το καθιστά κατάλληλο για χώρους χωρίς άμεση έκθεση σε υγρασία. Με Δείκτη Χρωματικής Απόδοσης Ra=80 και δέσμη φωτισμού 120°, εξασφαλίζει την ομοιόμορφη κατανομή του φωτός σε κάθε χώρο, ενώ η διάρκεια ζωής 30.000 ώρες προσφέρει μακροχρόνια αξία. Με ενεργειακή κλάση F, είναι μια αποδοτική λύση για φωτισμό με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 9 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 710 lm |















