FLEXI W ROUND LED SLIMPANEL 9W 6000K 720Lm 230V Φ50-100 120° -FLEXI960RW






FLEXI W ROUND LED SLIMPANEL 9W 6000K 720Lm 230V Φ50-100 120° -FLEXI960RW
3,60€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI960RW
- EAN: 5208055012848
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI960RW είναι ένα κομψό στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel, ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση. Με ισχύ 9W και φωτεινή ροή 720lm, παρέχει ψυχρό λευκό φως 6000K για να φωτίσει άμεσα τον χώρο με έντονο και καθαρό φωτισμό. Με γωνία δέσμης 120°, το FLEXI960RW καλύπτει μεγάλες επιφάνειες με ομοιόμορφο φωτισμό. Η διάρκεια ζωής του φτάνει τις 30.000 ώρες, ενώ παρέχει προστασία IP20, ιδανικό για εσωτερικούς χώρους χωρίς επαφή με υγρασία ή σκόνη. Ο Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) Ra=80 εγγυάται φυσικά χρώματα και ευχάριστο φωτισμό για τον χρήστη.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 9 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 720 lm |
















