FLEX W ROUND LED SLMPANEL 19W 3000K 1480Lm 230V Φ50-210 120° -FLEXI1930RW






FLEX W ROUND LED SLMPANEL 19W 3000K 1480Lm 230V Φ50-210 120° -FLEXI1930RW
5,80€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: FLEXI1930RW
- EAN: 5208055005239
Περιγραφή
Το Σποτ LED FLEXI1930RW είναι ένα στρογγυλό φωτιστικό τύπου Slimpanel με ισχύ 19W και φωτεινή ροή 1480lm, που παρέχει θερμό λευκό φως 3000K. Είναι ιδανικό για χωνευτή εγκατάσταση και διαθέτει γωνία δέσμης φωτός 120°, προσφέροντας ευρεία κάλυψη και υψηλή φωτεινότητα. Το φωτιστικό είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και πολυκαρβονικό (PC), εξασφαλίζοντας υψηλή αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής μέχρι 30.000 ώρες. Με προστασία IP20, είναι κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους, όπως γραφεία, καθιστικά ή άλλους οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Διαθέτει εγγύηση 2 ετών για αξιόπιστη χρήση.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Οικογένεια | FLEXI |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 19 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1480 lm |
















