ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 5W 3000Κ 400LM TERRAZZO MDF ΚΥΚΛΟΣ Φ14ΧΗ3,6CM ECLIPSE -ZM1705LEDWT






ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 5W 3000Κ 400LM TERRAZZO MDF ΚΥΚΛΟΣ Φ14ΧΗ3,6CM ECLIPSE -ZM1705LEDWT
22,13€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: ZM1705LEDWT
- EAN: 5208055062713
Περιγραφή
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 5W 3000Κ 400LM TERRAZZO MDF ΚΥΚΛΟΣ Φ14ΧΗ3,6CM ECLIPSE -ZM1705LEDWT
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | MDF |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | ECLIPSE |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Πολύχρωμο |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 5 W |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 400 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |















