ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 780LM 4000K ΧΡΩΜΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 620Χ100Χ25ΜΜ BATI -PN2834LED62CH






ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 780LM 4000K ΧΡΩΜΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 620Χ100Χ25ΜΜ BATI -PN2834LED62CH
54,87€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PN2834LED62CH
- EAN: 5208055104901
Περιγραφή
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 780LM 4000K ΧΡΩΜΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 620Χ100Χ25ΜΜ BATI -PN2834LED62CH
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | BATI |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα (κύριο) | Χρώμιο (γυαλιστερο) |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 380 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΝΑΙ |



















