Επαναφορτιζόμενο Επιτραπέζιο Φωτιστικό LED 3W 140lm 3000K Λευκό LG5892W-400

Επαναφορτιζόμενο Επιτραπέζιο Φωτιστικό LED 3W 140lm 3000K Λευκό LG5892W-400
24,18€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG5892W-400
- EAN: 5208055086962
Περιγραφή
Το LG5892W-400 είναι ένα επαναφορτιζόμενο επιτραπέζιο φωτιστικό LED με ισχύ 3W και φωτεινότητα 140 lumen, που εκπέμπει θερμό λευκό φως (3000K). Διαθέτει σκελετό από πλαστικό και διαχύτη από ακρυλικό, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνα αισθητική. Η λειτουργία αφής επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση της φωτεινότητας, ενώ η προστασία IP54 εξασφαλίζει αντοχή στις καιρικές συνθήκες. Η γωνία δέσμης φωτός είναι 120°, παρέχοντας ευρεία κάλυψη. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 30.000 ώρες.
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | ALU+MTL |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 3 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |




















