Επαναφορτιζόμενο Επιτραπέζιο Φωτιστικό LED 2W 170lm 3000K Γκρι LG2050G-400




Επαναφορτιζόμενο Επιτραπέζιο Φωτιστικό LED 2W 170lm 3000K Γκρι LG2050G-400
24,18€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG2050G-400
- EAN: 5208055080588
Περιγραφή
Το LG2050G-400 είναι ένα επαναφορτιζόμενο επιτραπέζιο φωτιστικό LED με ισχύ 2W και φωτεινότητα 170 lumen, που εκπέμπει θερμό λευκό φως (3000K). Διαθέτει σκελετό από αλουμίνιο και διάχυτη από ακρυλικό, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μοντέρνα αισθητική. Η λειτουργία αφής επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση της φωτεινότητας, ενώ η προστασία IP54 εξασφαλίζει αντοχή στις καιρικές συνθήκες. Η γωνία δέσμης φωτός είναι 360°, παρέχοντας ομοιόμορφο φωτισμό στον χώρο. Η διάρκεια ζωής του φωτιστικού φτάνει τις 30.000 ώρες.
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Οικογένεια | POLA |
| Dimmable | Touch Dimmable |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 2 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 170 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |




















