Φωτιστικό Τοίχου PYTHON OD5610BSLED






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: OD5610BSLED
- EAN: 5208055033508
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου PYTHON OD5610BSLED συνδυάζει κλασικό και σύγχρονο design με λειτουργικότητα. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό μεταλλικό σώμα με χρωμιωμένη επιφάνεια, που του προσδίδει κομψότητα και στιβαρότητα. Διαθέτει μία υποδοχή λαμπτήρα E27, ιδανική για λάμπες ευρείας επιλογής, καθώς και ενσωματωμένο LED σπιράλ 3W που προσφέρει άμεσο, οικονομικό φωτισμό. Το φωτιστικό συνοδεύεται από ενσωματωμένο διακόπτη, προσφέροντας εύκολη και γρήγορη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση χωρίς επιπλέον καλωδιώσεις ή χειριστήρια. Ιδανικό για τοποθέτηση σε χώρους όπως διάδρομοι, υπνοδωμάτια, ή γραφεία όπου απαιτείται εύχρηστος και αποτελεσματικός φωτισμός. Με το κλασικό σπιράλ LED των 3W συνδυάζει οικονομία ενέργειας και φωτεινότητα, ενώ το χρωμιωμένο φινίρισμα αναδεικνύει τον μοντέρνο χαρακτήρα του φωτιστικού. Η στιβαρή κατασκευή εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή και υψηλή αισθητική στον χώρο σας.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | PYTHON |
| Dimmable | Όχι |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Τύπος LED chip | HP |
| Χρώμα (κύριο) | Χρώμιο (γυαλιστερο) |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED & Συμβατικό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 3 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3200K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 210 lm |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |



















